Výstavy 2010 / Shows 2010

20.02.2010 Medzinárodní výstava psů Prešov / International Dog Show Prešov, SR
Rozhodčí/Judge: Goran Bodegard /SWE/
Otevřená / Open class: V1, CAC + ResCACIB

***

23.01.2010 Medzinárodní výstava psů Trenčín / International Dog Show Trenčín, SR
Rozhodčí/Judge: Miroslav Václavík /CZ/
Šamiónov / Champion class: V1

***

Výstavy 2009 / Shows 2009

15.08.2009 Národní výstava psů Prešov / National Dog Show Prešov, SR
Rozhodčí/Judge: Selimovič Igor /CRO/
Otevřená/Open class: V1, CAC, National winner SR 2009 + BOB

***

16.08.2009 Medzinárodní výstava psů Bratislava / International Dog Show Bratislava, SR
Rozhodčí/Judge: Iveta Vojteková / SR /
Mezitřída/Intermediate class: V1, CAC + CACIB

15.08.2009 Medzinárodní výstava psů Bratislava / International Dog Show Bratislava, SR
Rozhodčí/Judge: Wauben John / NL /
Mezitřída/Intermediate class: V1, CAC + resCACIB

***

09.08.2009 Klubová výstava chrtů Mojmírovce / Sighthound Club Show Mojmírovce, SR
Rozhodčí/Judge: Maciej Lipiec / PL /
Otevřená/ Open class: V2 + resCAC

08.08.2009 Evropská výstava chrtů Mojmírovce / FCI EuroSighthounds Show Mojmírovce, SR
Rozhodčí/Judge: Jean Brixe / B /
Otevřená/ Open class: V1 + CAC

***

26.07.2009 Medzinárodní výstava psů Split / International Dog Show Split, HR
Rozhodčí/Judge: Barbka Novak / SLO /
Otevřená/ Open class: V1, CAC + resCACIB

25.07.2009 Národní výstava psů Split / National Dog Show Split, HR
Rozhodčí/Judge: Jorge Nallem / UY /
Otevřená/ Open class: V1 + CAC

24.07.2009 Medzinárodní výstava psů Split / International Dog Show Split, HR
Rozhodčí/Judge: Marja Talvitie / FI /
Mezitřída/Intermediate class: V1, CAC, CACIB + BOB

23.07.2009 Národní výstava psů Split / National Dog Show Split, HR
Rozhodčí/Judge: Michael Forte / IE /
Mezitřída/Intermediate class: V2 + resCAC

***

19.07.2009 Česká národní výstava psů Mladá Boleslav / National Dog Show Mladá Boleslav, CZ
Rozhodčí/Judge: Ludmila Pavlíková / CZ/
Otevřená/ Open class: V1, CAC

***

27.06.2009 Mezinárodní výstava psů Krakow - Polsko / International Dog Show Krakow, PL
Rozhodčí/Judge: Barbara Larska / PL /
Mezitřída/Intermediate class: V1, CWC, resCACIB

***

5.6.2009 Celoštátna výstava psov Senec - Slovensko / National Dog Show Senec, SK
Rozhodčí/Judge: Vladimír Piskay/ SK /
Otevřená/ Open class: V1, CAC, BOB

***

24.05.2009 Mezinárodní výstava psů v Litoměřice / International Dog Show Litomerice, CZ
Rozhodčí/Judge: Magdalena Musial / PL /
Otevřená/ Open class: V1, CAC

***

03.05.2009 Celoštátna výstava psov Banská Bystrica / National Dog Show Banská Bystrica, SR
Rozhodčí/Judge: Iveta Vojteková / SR /
Mezitřída/ intermediate class: V1, CAC, BOS

***

26.04.2009 Medzinárodní výstava psů Opole/ International Dog Show Opole, PL
Rozhodčí/Judge: Janusz Opara / PL /
Mezitřída/ intermediate class: V1, CWC

***

08.02.2009 Medzinárodní výstava psů Brno/ International Dog Show Brno, CZ
Rozhodčí/Judge: Miroslaw Redlicki / PL /
Mezitřída/ intermediate class: V2
07.02.2009 Medzinárodní výstava psů Brno/ International Dog Show Brno, CZ
Rozhodčí/Judge: Ing.Hana Petrusová / CZ /
Mezitřída/ intermediate class: VD1

***

24.01.2009 Medzinárodná výstava psov Trenčín/ International Dog Show Trenčín, SK
Rozhodčí/Judge: Tibor Havelka / SK /
Mezitřída/ intermediate class: V1, CAC, ResCACIB

***

09.01.2009 IV. Hanácká Národní vystava psů Olomouc/ National Dog Show Olomouc, CZ
Rozhodčí/Judge: Jozef Němec / CZ /
Mezitřída/ intermediate class: V1, CAC !!!
Posudek: 18-ti měsíční pes, dobrě stavěný, ve všech proporcích odpovídá standardu, výborná hlava, nůžkový chrup. V postoji a i v pohybu se velmi dobře prezentuje.

Výstavy 2008 / Shows 2008

Barbórkowa Krajowa wýstawa psów rasowych

Nowa Ruda /Polsko/7.12.2008

Rozhodčí/judge: Karel Hořák /CZ/

Výsledky:

Mezitřída/ intermediate class:
Al Pacino Arsinoé – V1, CWC, NDPwR, BOB
Nitracanis - Mezinárodná výstava psov

Nitra /SK/ 1.11.2008

Rozhodčí: Mrs. Erdösné Balogh Zsuzanna /H/

Třída mladých/ youth class

V2

Posudek:

Dobrý pes, dobrá kostra, ještě ve vývině, silná samčí hlava, dobrá barva očí, dobře nasazené a nesené uši, vyhovující kohoutek, vyhovující předhrudí, vyhovující zadní linie.

Výsledky:

Psi třída mladých:
Al Pacino Arsinoé – V2
D'Nailah Hanif Tal Sannat – V1, CAJC
Psi třída otevřená:
E'Duamutef Centi Farafra – V1, CAC
Psi třída šampionů:
B'Tesem Merenamun Tal Sannat – absent
Enigma Special News – V1, CAC, CACIB, BOB
Feny třída mladých:
Aretha Franklin Arsinoé – V1
Feny třída otevřená:
Asalé Re Ammut – V1
Feny třída šampionů:
Blackie Putimská Brána – V2
Faraon Anubis Nemesis Divina – V1, CAC

Moravskoslezská národní výstava psů

Brno 19.10.2008

Rozhodčí: Libuše Ubrová /CZ/

Třída mladých

V4

Posudek:

Roční pes, nůžkový skus, velmi dobrá hlava a ucho, dobrá šíje, pes se dobře pohybuje.

Výsledky:

Psi třída mladých:
Al Pacino Arsinoé – V4
Carnak Minas Wethrin – V3

D'Nailah Hanif Tal Sannat – V2
Flex Putimská brána – V1, CAJC
Psi třída otevřená:

Asar An Ammut – absent
Psi třída vítězů:

Enigma Special News – V1, CAC, NV, BOB
FENY třída mladých:

Aretha Franklin Arsinoé – V1, CAJC
Audrey Hepburn Arsinoé – absent
Feya Putimská brána – absent
Feny třída otevřená:

Asalé Re Ammut – V1, CAC, NV
Feny třída vítězů:

Al-Calibra Minas Wethrin – V1, CAC


EUROPEAN DOGSHOW - BUDAPEST 2008

Budapešť /Maďarsko/ 4.10.2008

Rozhodčí: Steffi Kirschbichler /A/

Třída mladých/ youth class

3 místo ze 4

Klubová výstava chrtů - BUDAPEST 2008

Budapšť /Maďarsko/ 4.10.2008

Rozhodčí: Abdelrahim el Burudi (Marocco)

Třída mladých

Klubový vítěz mladých Maďarska, BOB junior


Mezinárodní výstava psů

České Budějovice 28.9.2008

Rozhodčí: Josef Němec /CZ/

Třída mladých/ youth class

V2

Posudek:

Mladý pes, dobře stavěný s výbornou hlavou, nůžkový chrup, velmi dobrá horní i dolní linie, výborný postoj a pohyb.

Výsledky:

Psi třída mladých:

Al Pacino Arsinoé - V2

Flex Putimská Brána - V1, CAJC

First Putimská Brána - V3

D'Nailah Hanif Tal Sannat - V4

Psi mezitřída:

Ezar Putimská Brána - V1, CAC, res. CACIB

Psi třída otevřená:

Ribessita Shenti-Enti To Tal Sannat - absent

Psi třída šampiónů:

Al'Basrah From Philaia - V1, CAC, CACIB, BOB

Feny mezitřída:

Esme Putimslá Brána - V1, CAC, res. CACIB

XO'S Shaula Bahati at Tal Sannat - absent

Feny třída otevřená:

Audrey Putimská Brána - V1, CAC, CACIB

Asalé Re Ammut - V2, res. CAC

Feny třída šampiónů:

Babetka Putimská Brána - V1, CAC

Národní výstava psů

Chorzów /Polsko/ 14.9.2008

Rozhodčí: Wieslaw Boryczko /PL/

Třída mladých

Výborný, Vítěz mladých

Výsledky:

Psi třída mladých:

Al Pacino Arsinoé - Výborný, CAJC

Psi třída šampionů:

Enigma Special News - CWC, NPwR, NV, BOB, BOG 2

Národní výstava psů

Nowy Targ /Polsko/ 17.8.2008

Rozdhodčí: Maciej Kozbel /PL/

Třída mladých

Výborný, Vítěz mladých, Nejlepší mladý pes v rase, Vítěz rasy

Mezinárodná výstava psov - Duodanube

Bratislava 16.8.2008

Rozhodčí: Oleg Fintora /SK/

Třída mladých

V1, CAJC

Posudek:

Roční pes, dobré velikosti, stabilní dobrá hlava, pěkný výraz, dobrá horní linie, korektní zaúhlení, ocas trochu vysoko.

Výsledky:

Psi třída mladých:

Al Pacino Arsinoé - V1, CAJC

Armani Arsinoé - V3

D'Nailah Hanif Tal Sannat - V2

Psi třída střední:

Adad Anu Ammut -CAC, r. CACIB

Psi třída šampiónů:

B'Tesem Merenamun Tal Sannat - V1, CAC, CACIB

Feny mezitřída:

Ebony Putmská Brána - CAC

Feny mezitřída:

C'Sachmet Farafra - r. CAC, r. CACIB

Farao Anubis nemessis Divina - V1, CAC, CACIB, BOB

Klubová výstava chrtov CAC

Bratislava 15.8.2008

Rozhodčcí: Gerard Lipping /NL/

Třída mladých

V2

Posudek:

Roční pes, pěkný typ, správná výška, dobrá horní linie, typická hlava, dobré uši, pěkné oči, pěkné tělo, dobře nasezený ocas.

Výsledky:

Psi třída mladých:

Al Pacino Arsinoé - V2

Armani Arsinoé - V3

D'Nailah Hanif Tal Sanat - V1, CAJC, Klubový vítěz mladých

Feny třída mladých:

Audrey Hepburn Arsinoé - V1, CAJC, Klubový vítěz mladých

Psi mezitřída:

Adad Anu Ammut V1,CAC, KV

Feny mezitřída:

Ebony Putimská Brána - V1,CAC,KV

Mezinárodní výstava psů

Krakow /Polsko/ 28.6.2008

Rozhodčí: Musial Magdalena /PL/

Třída mladých

Výborný, Vítěz mladých, Nejlepší mladý pes v rase, Vítěz rasy

Posudek:

Dobrá hlava, krk, dokonalý postoj, korektní pohyb.

Mezinárodná výstava psov Grand Prix Slovakia 2008
Nitra 8.6.2008

Rozhodčí: Szemeraj Pawel /PL/
Třída mladých
V1,CAJC,Grand Prix Slovakia
Posudek:
Elegantní pes, typicky reprezentujícího plemena, ještě nezvyklý na výstavy,velmi dobrý výraz hlavy, dobrá linie krku, dobře osazený ocas,
a nesený správný pohyb.
Výsledky:
Psi třída mladých:
Al Pacino Arsinoé - V1, CAJC, Vítěz mladých Grand Prix Slovakia
Psi třída šampiónů:
Enigma Speciál News - V1, CAC, CACIB,BOB,Vítěz Grand Prix Slovakia
Feny třída mladých:
Audrey Hepburn Arsinoé - V1, CAJC, Vítěz mladých Grand Prix Slovakia
Celoštátná výstava psov
Senec 6.6.2008

Rozhodčí: Dušan Paunovč /SERB/
Třída mladých
V1, CAJC, BOB
Posudek:
Střední velikost, normální hlava, správný krk, zuby, osvalení, přední postoj by měl být lepší, zadní by měl být silnější.
Výsledky:
Psi třída mladých:
Al Pacino Arsinoé - V1, CAJC, BOB
Feny třída mladých:
Aretha Franklin Arsinoé - V1, CAJC
Feny třída otevřená:
Egeria Spirit Of Millenium - V1, CAC
Mezínárodní výstava psů Springduonadube
Bratislava 18.5.2008
Rozhodčí: Teja Peddro Gonzáles /GUA/
Třída dorost
VN
Posudek:
Samec typický, dobrá hlava, dobré zaúhlení vpředu, vzadu, dobrý ocas.
Výsledky:
Psi třída dorostu:
Al Pacino Arsinoé - VN
Psi třída střední:
Ezar Putimská Brána - V1, CAC
Psi třída otevřená:
B’Tesem Merenamun Tal Sannat - V1, CAC, CACIB, BOB, Champion Slovenska
Enigma One Step Ahead - V2, r. CAC
Feny třída dorostu:
Audrey Hepburn Arsinoé - nezúčastnili se
Feny třída střední:
Esme Putimská Brána - V1, CAC, CACIB
Mezinárodní výstava psů Springduonadube
Bratislava 17.5.2008
Rozhodčí: Rafael Malo Alcrudo /E/
Třída dorost
VN
Posudek:
Typický samčí jedinec, výborná hlava a výraz, dobré kosti, výborná horní linie, dobrý pohyb.
Výsledky:
Psi třída dorostu:
Al Pacino Arsinoé - VN
Psi třída střední:
Ezar Putimská Brána - V1, CAC, CACIB, BOB
Psi třída otevřená:
B’Tesem Merenamun Tal Sannat - V2, r. CAC
Enigma One Step Ahead - V1, CAC, r. CACIB
Feny třída dorostu:
Audrey Hepburn Arsinoé - VN
Feny třída střední:
Esme Putimská Brána - VD
Špeciálna výstava chrtov CAC
Bratislava 16.5.2008
Rozhodčí: Lotte Jorgensen /Dánsko/
Třída dorost
VN 2
Posudek:
Pěkné štěňátko, samčí hlava, správný skus, dobře nasazené uši, dobře vyvinuté tělo na věk, silné nohy, standartně úhlený vpředu i vzadu, potřebuje více tréninku, aby se dobře předvedl v pohybu, ale má před sebou budoucnost.
Psi třída dorostu:
Al Pacino Arsinoé - VN2
Armani Arsinoé - VN1
Psi třída střední:
Ezar Putimská Brána
Psi třída otevřená:
Anigma One Step Ahead
Feny třída dorostu:
Audrey Hepburn Arsinoé - VN1
Feny třída střední:
Esme Putimská Brána
Feny třída šampiónů:
Arsinoé Farafra
Nejlepší chovná stanice:
Arsinoé Farafra
Krajská výstava psů společenských plemen
Lysá nad Labem 3.5.2008
Rozhodčí: Marušková Marie /CZ/
Třída dorost
VN1
Posudek:
Pes na svůj věk dostatečně vyzrálý s pěknou hlavou, správně pigmentovaný, nůžkový zkus, výborný tělní rámec, temperamentní, v celku dobře ovladatelný s typickým pohybem.
Výsledky:
Psi třída štěňat:
Flex Putimská Brána - VN
Psi třída dorostu:
Al Pacino Arsinoé - VN1
D’Nailah Hanif Tal Sannat - VN2
Psi mezitřída:
Adad Anu Ammut - V1, CAC, BOB, Klubový vítěz
Arsu Anbaj Ammut - V3
C’Shani Kahotep Tal Sannat - V4
Ezar Putimská Brána - V2, res. CAC
Psi třída otevřená:
Ribessita Shenti-Enti To Tal Sannat - V1, CAC
Psi třída vítězů:
B’Tesem Ramisis Tal Sannat - V1, CAC
Pi třída veteránů:
Al’Basrah From Philaila Ichl - V1, Nejlepší veterán
Feny mezitřída:
Esme Putimská Brána - V1, CAC
Feny třída otevřená:
Babetka Putimská Brána - V1, CAC
Celica Putimská Brána - V2
Feny třída pracovní:
Daphne Spirit Of Millenium - V1, CAC
Feny třída vítězů:
Audrey Putimská Brána - V1, CAC, Klubový vítěz
Ostravská Národní výstava psů
Ostrava 13.4.2008

Rozhodčí: RNDr. Jaroslava Ovesná, CSc. /CZ/
Třída dorost
VN1
Posudek:
8 měsíční pes, ještě ve vývoji hlava dobře se utvářející, korektně nasazené ucho, dobře se utvářející předhrudí, trochu strmější zaúhlení vzadu, dobře nasazený ocas, v kruhu temperamentní, živý.
Výsledky:
Psi třída dorostu:
Al Pacino Arsinoé - VN1
Psi třída otevřená:
B’Tesem Merenamun TalSannat - CAC, Český Champion
Psi třída vítězů:
B’Tesem Ramisis Tal Sannat - r.CAC
Enigma Specal News - CAC, Národní vítěz, BOB, BIG 4
Feny třída mladých:
Xois Shaula Bahati at Tal Sannat - JCAC
Internationale Rassehundeschau
Graz /Rakousko/ 8.3.2008
Rozhodčí: Robert Blumel /A/
Třída dorost
VV
Výsledky:
Psi třída dorostu:
Al Pacino Arsinoé - VV
Feny třída šampionů:
Cassiopea Spirit Of Milenium - V1, CACA, CACIB, BOB, BIG-5

výstavy 2008 / Shows 2008