Vítejte na internetových prezentací našich faraónů Al Pacina a Busta Rhymes Arsinoé. Více o našich miláčcích se dozvíte v sekci O nás .

Novinky ...* 13.3.2010 Jsme se společně s Pavlou Pípalovou a její Sakinkou rozjeli na coursingový trénink do Přerova. Vzala jsem sebou Alíka i Bastiena. Ráno vypadalo, že budu pršet i sněžit zároveň. Po cestě nám sice trochu pršelo, ale v Přerově jen sem tam zasněžilo. První běžela Sakinka a po ní Alík a Bastine sólo. Na to, že Bastien byl poprvé na coursingu, ihned pochopil, co se po něm chce a běžel za návnadou až do cíle. Bastien si pak dal sólo ještě jednou a Alík se Sakinkou si dali druhé kolo společně. Všichni běželi nádherně, určitě si to zopakujeme a děkujeme Pavli, že nás vzala s sebou a strávili jsme pěkný den :o)


***

* 20.02.2010 se v Prešové konala MEDZINÁRODNÁ VÝSTAVA PSOV - CACIB EAST CUP, které se Alík také zúčastnil. Celkem bylo nahlášeno 7 faraónů. Alíka vystavil chovatel Peter Rizman, kterému tímto děkuji. Alík by vystaven ve třídě otevřené. Posuzoval pan Goran Bodegard ze Švédska, který dal Alíkovi velmi pěkný posudek a hodnocení. Získal V1, CAC + Res. CACIB. Tímto splnil podmínky pro udělení titulu SLOVENSKÝ ŠAMPIÓN :o)

***

* První výstava v novém roku nás zavedla 23.1.2010 na Medzinárodnú výstavu psov v Trenčíně. Posuzoval pan Miroslav Václavík /CZ/. Bylo přihlášeno celkem 6 faraónů. Kromě jedné fenky, všichni vystavovaní faraóni byli z chovné stanice Arsinoé. Ve třídě mladých - Meni /Mesmerizing Manhattan At Arsinoé/, V1, CAJC, BOS, třída dorostu - Brandon /Brandon Lee Arsinoé/, VN1, BOB Puppy, Res. BIS Puppy, třída dorostu - Brigi /Bigitte Bardot Arsinoé/, VN1, BOS Puppy a třída otevřená - Adinka /Audrey Hepburn Arsinoé/, V1, CAC, CACIB, BOB Alík byl přihlášen ve třídě šampiónů. Získal V1 a pěkný posudek, až na to, že pan rozhodčí měl výhrady k bílému znaku na krku a toto byl důvod pro neudělení titulu.

***

* Novinky z roku 2009 si přečtete tu Novinky 2009.

***

Na rok 2010 plánujeme výstavy:
*23.01. MV, Trenčín, SR
*20.02. MV, Prešov, SR